אודות

"תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחייך" (קונפוציוס).

שמי גלית ואני אוהבת את העבודה שלי. הצילום מאפשר לי ליצור בכל פעם משהו חדש, מגוון ומיוחד הוא מפגיש אותי עם אנשים חדשים, סיפורים חדשים ואהבות חדשות.
המצלמה עבורי היא כלי מדהים אשר עוזר לי ליצור, להקפיא ולנצור את הרגעים המיוחדים אותם אני חווה ורואה דרך העדשה.
אני מתמחה בעיקר בצילום חתונות ובפרט חתונות גאות, מצלמת באהבה גם יח"צ ופרסום, תדמית, כנסים, ואירועים עסקיים.

האני מאמין שלי הוא מתן שירות של יחס אישי ואמין, אחריות מוסרית, מקצועית ואנושית עד לקבלת תוצר הזיכרונות שלכם. ביום חתונתכם אלווה אתכם באופן אישי, אתרגש ואצחק אתכם ואקפיא עבורכם את כל אותם הרגעים החד פעמיים שישארו לכם למזכרת ארוכת שנים.
אופי הצילום שלי נעשה באופן ספונטני, עם חופש פעולה יצירתי ולא מעיק או כופה את העדשה על אנשים. אני נותנת למתרחש להתבטא באופן טבעי ולא מאולץ ומצליחה לתפוס אותם בצורה האמיתית והיפה כמו שהיא.

את הידע המקצועי והנסיון שלי בתחום צילום החתונות צברתי למעלה מ-9 השנים האחרונות בעבודה קשה ויומיומית תוך שאני מגשימה את חלומי, לעבוד בעבודה שאני אוהבת.
הקמתי צוות צלמים מקצועי, אנושי ומגובש, היודע לעבוד יחד בסנכרון נפלא ולהעניק חוויית שירות מהנה. מהכרות עם זוגות רבים שפגשתי בדרך אני יודעת להתאים לכל זוג את חבילת הצילום הנכונה לו.

בנוסף להיותי צלמת אני גם יזמית. הקמתי את "גאווה בחופה", אתר-בלוג השראה הפונה לקהילה הגאה. מטרתו של האתר היא לרכז את כל החתונות הגאות המתקיימות בארץ ולתת השראה ע"י שיתוף סיפורי החתונה לזוגות הגאים והגאות הבאים.

הקמתי גם קבוצה בשם "נשים צלמות" במטרה לתת רוח גבית לנשים עצמאיות העוסקות בצילום ולאגד אותן לקהילה תומכת.

♥ אשמח לקחת חלק ביום המיוחד שלכם ♥